Џенифер Флавин

(Фото) По 25 години брак се разведува Силвестер Сталоне, со сопругата се скараа заради ротфајлерот

По 25 години брак се разведува Силвестер Сталоне. Како што пренесува TMZ , сопругата Џенифер Флавин минатиот петок поднела барање за развод, а причина е кучето ротфајлер …

(Фото) По 25 години брак се разведува Силвестер Сталоне, со сопругата се скараа заради ротфајлерот Прочитај повеќе »

Силвестер Сталоне го прослави 50. роденден на сопругата Џенифер

Силвестер Сталоне ја однесе сопругата Џенифер Флавин во луксузен ресторан на Беверли Хилс, каде што го прославија нејзиниот 50. роденден. Џенифер, која била во друштво …

Силвестер Сталоне го прослави 50. роденден на сопругата Џенифер Прочитај повеќе »

(Фото) Ќерките на Силвестер Сталоне се вистински убавици

Актерот Силвестер Сталоне (72) престојува во Франција, место што го избрал како идеална дестинација за летување и одмор. Сталоне е на патување со својата сопруга …

(Фото) Ќерките на Силвестер Сталоне се вистински убавици Прочитај повеќе »

Scroll to Top