Три члена од екипаж на американски воен брод извршиле самоубиство

Тројца членови на американската морнарица минатата недела извршиле самоубиство. Винсент Форлајн, Џејмс Шелтон и Итан Стујарт биле дел од екипажот на носачот на авиони „Џорџ Буш Постариот“. Воената …

Три члена од екипаж на американски воен брод извршиле самоубиство Прочитај повеќе »