Потрошила половина милион долари за да изгледа како Ким Кардашијан

Дваесет и осумгодишната Џенифер Памплони од Лос Анџелес, потрошила повеќе од половина милон долари за да изгледа како Ким Кардашијан. Направила голем број естетски операции …

Потрошила половина милион долари за да изгледа како Ким Кардашијан Прочитај повеќе »