Џерард Батлер доживеа несреќа со моторот

Холивудскиот актер Џерард Батлер е голем љубител на мотори и брзо возење, а несреќата што ја доживеал била токму поради падот од својот миленик на …

Џерард Батлер доживеа несреќа со моторот Прочитај повеќе »