(Фото) Пике ја провоцира Шакира и ја однесе новата девојка на свадба

Шпанскиот фудбалер Жерар Пике и неговата нова девојка, дваесет и тригодишната студентка Клара Чија, повеќе не се кријат. Заедно се видени на венчавка во Шпанија. …

(Фото) Пике ја провоцира Шакира и ја однесе новата девојка на свадба Прочитај повеќе »