Меган го налути кралското семејство, на мисата прегрна своја познаничка

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, за време на божикната миса во црквата „Света Марија Магдалена“ прегрна едно девојче во толпата народ што се собра пред …

Меган го налути кралското семејство, на мисата прегрна своја познаничка Прочитај повеќе »