(Видео) Маж го уапсија откога бакна репортерка додека известуваше во живо, па син му ѝ се извини во негово име

Маж беше уапсен во Бразил откако бакна новинарка за време на директен пренос на ESPN.  Навивачот за време на прославата по мечот меѓу Фламенго и Велез …

(Видео) Маж го уапсија откога бакна репортерка додека известуваше во живо, па син му ѝ се извини во негово име Прочитај повеќе »