Џесика Палашоска

(Фото) Тангата на Палашоска го возбуди Благоја Грујовски

Фолк-пејачката Џесика Палашоска е на летување во Анталија, Турција, од каде сподели фотографија во едноделен костим за капење во полутанга варијанта. Меѓу бројните комплименти и …

(Фото) Тангата на Палашоска го возбуди Благоја Грујовски Прочитај повеќе »

ФОТО: Вака изгледа задникот на Џесика Палашоска во бела танга!

Фолкерката Џесика Палашоска објави нови фотографии на социјалните мрежи со кои ги полуде мажите. Македонската фолкерка Џесика Палашоска ги полуде мажите со најновите фотографии на …

ФОТО: Вака изгледа задникот на Џесика Палашоска во бела танга! Прочитај повеќе »