Синот на Арнолд Шварценегер го сними првиот филм

Синот на познатиот актер Арнолд Шварценегер, Џозеф Бин, тргна по стапките на неговиот татко. Тој почна да го снима филмот „Лава“, кој е прв целосно …

Синот на Арнолд Шварценегер го сними првиот филм Прочитај повеќе »