Синот на Арнолд Шварценегер го сними првиот филм

By

Синот на познатиот актер Арнолд Шварценегер, Џозеф Бин, тргна по стапките на неговиот татко. Тој почна да го снима филмот „Лава“, кој е прв целосно финансиран со криптовалути со знакот на Bitflix.

Многу сум возбуден што го снимам филмот „Лава“, рече Џозеф, кој денес е во одлично односи со неговиот татко и често одат заедно да вежбаат во вежбалница.

Баен е активен на социјалните мрежи, па на „Инстаграм“ често објавува како тренира. Тој откри дека сака да тргне по стапките на неговиот татко и Холивуд.

Иако работата на филмот засега не е позната, неговите обожаватели се воодушевени од фотографијата на сетот.

„Генетиката е јака. Баш личиш на Арнолд. Ист си како татко ти“, му напишаа пријателите.

Џозеф повеќе пати ја сними една од најпознатите пози на Шварценегер од неговите денови на бодибилдинг. Самиот Шварценегер едно време рече дека не знаел дека Џозеф му е син сè додека тој не наполни 7 години и не почнал да личи на него.

За потсетување, Арнолд го доби синот со неговата поранешна домашна помошничка Пети Баен. Неговата поранешна сопруга Марија Шрајвер за аферата дозна во 2011 година, дури по 25 години брак. Таа тогаш побара развод. Арнолд со неа има уште два сина и две ќерки.

 

 

Ќе ви се допадне

anime to watch. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

ani watch AniWatch Your Lie in April

ani watch me AniWatch Black Clover (Dub)

AniWatch Tokyo Ghoul

Komi Can’t Communicate Episode 7