Фостер и Хопкинс снимале одвоено во хоророт „Кога јагнињата ќе стивнат“

Холивудската актерка Џуди Фостер јавно признала дека била преплашена од глумата на Ентони Хопкинс во улогата на психопат во филмот „Кога јагнињата ќе стивнат“ во …

Фостер и Хопкинс снимале одвоено во хоророт „Кога јагнињата ќе стивнат“ Прочитај повеќе »