Кармен Електра во фустанот на Северина

Кармен Електра, една од најсексапилните актерки во Холивуд, на доделувањето на „Златен глобус“ беше облечена во фустан што го пред две години го носеше Северина …

Кармен Електра во фустанот на Северина Прочитај повеќе »