(Видео) Се венчале во ковид-болница, пред младоженецот да биде ставен на респиратор

Елизабет Кер (31) од Велика Британија се венчаше со своето момче Сајмон Обрајан (36) во ковид-болница. Двајцата се венчаа пред Обрајан да биде ставен на …

(Видео) Се венчале во ковид-болница, пред младоженецот да биде ставен на респиратор Прочитај повеќе »