(Фото) НФЛ-спортист уценуван со секс-снимки од неговата девојка

Атрактивната старлета Елизабет Руиз, девојка на славниот американски НФЛ-спортист Вон Милер, прилично му го загорчила животот откако фудбалерот ја оставил, пренесуваат светските медиуми. Спортската ѕвезда …

(Фото) НФЛ-спортист уценуван со секс-снимки од неговата девојка Прочитај повеќе »