По дуетите со Лара и Антонија, Пајак сними нова песна со српската ѕвезда Ем Си Стојан

Македонскиот трап изведувач и текстописец Христијан Настески-Пајак сними дует и со популарната српска ѕвезда Ем Си Стојан. За песната насловена „Моја мала“ снимија и спот …

По дуетите со Лара и Антонија, Пајак сними нова песна со српската ѕвезда Ем Си Стојан Прочитај повеќе »