Инфлуенсерка можела да ја спречи врската меѓу Бен Афлек и Џенифер Лопез, тој ѝ испраќал пораки преку апликација за состанок, но таа го одбила

Ѕвездата од шоуто Selling Sunset, Ема Хернан, која е и позната како модел, инфлуенсерка и агент за недвижности во САД, рече дека можела да ја …

Инфлуенсерка можела да ја спречи врската меѓу Бен Афлек и Џенифер Лопез, тој ѝ испраќал пораки преку апликација за состанок, но таа го одбила Прочитај повеќе »