Игор Џамбазов ја објави последната фотографија со целото семејство

Глумецот и шоумен Игор Џамбазов на „Инстаграм“ ја објави последната заедничка слика со дедо му Петре Прличко, баба му Нада и неговите родители, Александар и …

Игор Џамбазов ја објави последната фотографија со целото семејство Прочитај повеќе »