(Фото) Внуката на Џамбазов му даде уникатен поклон за роденденот

Актерот Игор Џамбазов денеска полни 56 години. Тој за роденденот доби уникатен подарок од неговата внука Марија Прличкова и нејзиното момче Емил Нешовски. Марија и …

(Фото) Внуката на Џамбазов му даде уникатен поклон за роденденот Прочитај повеќе »