емили рајтаковски

Емили Ратајковски го привлече вниманието со фустан кој повеќе открива отколку што крие

Емили Ратајковски присуствуваше на настанот The King’s Trust Global Gala што се одржа во Casa Cipriani во Њујорк, каде што ги привлече погледите со храбар …

Емили Ратајковски го привлече вниманието со фустан кој повеќе открива отколку што крие Прочитај повеќе »

Ратајковски се сликаше гола, нападнаа тролови: „Ќе останеше во брак да беше еднаш облечена“

Емили Ратајковски предизвика бурни реакции за нејзината последна објава на Инстаграм. 32-годишната манекенка објави неколку фотографии од кревет каде позира гола и покажува дијамантски прстени …

Ратајковски се сликаше гола, нападнаа тролови: „Ќе останеше во брак да беше еднаш облечена“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top