(Видео) Италијански голман се тресеше на голот од студеното време

Италијанскиот голман Емилијано Вивијано се тресеше од студ за време на натпреварот во Турција меѓу Карагумрук и Коњаспор, кој се играше на стадионот „Ататурк“ во …

(Видео) Италијански голман се тресеше на голот од студеното време Прочитај повеќе »