Џеј Ло се прости од Реј Лиота: Испраќам многу љубов и сила до твојата ќерка Карсен

Пејачката Џенифер Лопез со емотивна порака за холивудксиот актер Реј Лиота со кој заедно глумеа во криминалнaта серија „Shades of Blue“. На социјалните мрежи објави …

Џеј Ло се прости од Реј Лиота: Испраќам многу љубов и сила до твојата ќерка Карсен Прочитај повеќе »