Ендрју Гарфилд: Засега не сум геј

Ендрју Гарфилд, актерот кој играше во филмскиот хит „Спајдермен“, неодамна изјави дека нема ништо против истражувањето на сексуалноста. „Можеби ќе се свестам во подоцнежните години …

Ендрју Гарфилд: Засега не сум геј Прочитај повеќе »