Ендру

Смртта на педофилот Џефри Епстајн остана мистерија, сѐ уште не се знае кои од светските ѕвезди биле на неговиот список со клиенти

Поминаа три години откако Џефри Епстајн, озлогласениот милијардер и педофил, се уби во својата ќелија во затворот во Менхетен, додека го чекаше судењето за трговија …

Смртта на педофилот Џефри Епстајн остана мистерија, сѐ уште не се знае кои од светските ѕвезди биле на неговиот список со клиенти Прочитај повеќе »

Ендру е позитивен на ковид и нема да присуствува на прославата за кралицата

Од Бакингемската палата најавија дека принцот Ендру е позитивен на коронавирус и дека нема да присуствува на прославата на платинскиот јубилеј на кралицата Елизабета. Војводата …

Ендру е позитивен на ковид и нема да присуствува на прославата за кралицата Прочитај повеќе »

Scroll to Top