(Фото) Стјуардеса од Бугарија паднала од авион

Стјуардеса од авиокомпанијата „Емирати“ е префрлена во болница во Уганда кога паднала низ вратата за евакуација од паркираниот „боинг 777“ на меѓународниот аеродром „Ентебе“. Администрацијата …

(Фото) Стјуардеса од Бугарија паднала од авион Прочитај повеќе »