Почина американскиот актер и комичар Ентони Џонсон

Американскиот актер и комичар Ентони Џонсон почина на 57-годишна возраст. Медиумите пренесоа дека тој бил најден во продавница во Лос Анџелес претходно месецов. Иако била …

Почина американскиот актер и комичар Ентони Џонсон Прочитај повеќе »