(Видео) НБА ѕвезда заврши на суд откако по поразот удри две жени со столица

Тимот на Минесота испадна од Денвер во првата рунда од плејофот во НБА лигата, а неговиот најдобриот кошаркар Ентони Едвардс заврши на суд откако по …

(Видео) НБА ѕвезда заврши на суд откако по поразот удри две жени со столица Прочитај повеќе »