Кевин Спејси ослободен од обвиненијата за сексуален напад врз малолетник

Актерот Кевин Спејси беше ослободен од сите обвиненија за сексуален напад на 18 годишник во бар во Нантуцкет, пренесува „Си-Ен-Ен“. До отфрлање на случајот дошло …

Кевин Спејси ослободен од обвиненијата за сексуален напад врз малолетник Прочитај повеќе »