Маса: Знам како му е на Шумахер, се надевам брзо ќе го видам на патеките

Поранешниот тимски колега на Михаел Шумахер, Фелипе Маса, тврди дека е запознает со здравствената состојба во која се наоѓа Германецот и се надева дека шампионот …

Маса: Знам како му е на Шумахер, се надевам брзо ќе го видам на патеките Прочитај повеќе »