Фелисити Хофман

Лори Лофлин се подготвува за во затвор

Глумицата Лори Лофлин од хумористичната серија „Полна куќа“ и нејзиниот сопруг, се подготвуваат за подолг престој во затвор, пишуваат светските медиуми. Двајцата се обвинети за …

Лори Лофлин се подготвува за во затвор Прочитај повеќе »

Фелисити Хофман не може да се навикне на затворските услови

Актерката Фелисити Хофман е под стрес и чувствува голем срам поради затворската казна која треба да ја отслужи. Нејзин близок пријател октрива дека сеуште не …

Фелисити Хофман не може да се навикне на затворските услови Прочитај повеќе »

Scroll to Top