(Фото) Меган во 2018 година потрошила вистинско богатство само на чанти

Меган Маркл веќе со години е позната како дама со стил, но откако стана дел од кралското семејство, многумина и забележуваат дека троши преголеми суми …

(Фото) Меган во 2018 година потрошила вистинско богатство само на чанти Прочитај повеќе »