(Видео) Магија на Роналдо

Фудбалерот на Реал Мадрид Кристијано Роналдо на спектакуларен начин го изведе пеналот на мечот во осмина-финалето од Лигата на шампиони, против екипата на Парис Сен …

(Видео) Магија на Роналдо Прочитај повеќе »