Делови од тело на милионер и понзат инфлуенсер пронајдени во куфер

Полицијата започна истрага за убиството на милионерот и познатиот инфлуснсер Фернандо Перез Алгаба (41) кој неколку дена се водеше како исчезнат. Куферот со остатоците од …

Делови од тело на милионер и понзат инфлуенсер пронајдени во куфер Прочитај повеќе »