(Видео) Фудбалска ѕвезда од болнички кревет го прослави роденденот на ќерката

Поранешната ѕвезда на шкотскиот фудбалски клуб Ренџерс, Фернандо Риксен, го прославил роденденот на неговата ќерка во болница во Шкотска каде ги минува последните денови од …

(Видео) Фудбалска ѕвезда од болнички кревет го прослави роденденот на ќерката Прочитај повеќе »