(Фото) Ќерката на Бил Гејтс се соблече во бикини во знак на поддршка на борбата против забрана за абортус

Ќерката на милијардерот Бил Гејтс, Фиби Гејтс, позираше во бело бикини како знак на поддршка за пристап на секој човек да добие сексуална и репродуктивна …

(Фото) Ќерката на Бил Гејтс се соблече во бикини во знак на поддршка на борбата против забрана за абортус Прочитај повеќе »