Познат ММА-борач обвинет за убиство на својата девојка

Познатиот американски „ММА“ борец Фил Барони, ја убил девојка си во Мексико, пренесоа тамошните медиуми. Веднаш бил уапсен, а од полицијата соопштија дека бил под …

Познат ММА-борач обвинет за убиство на својата девојка Прочитај повеќе »