Филип Кузмановски

Филип Кузмановски е позитивен на коронавирус

Македонскиот репрезентативец и ракометар на Хановер, Филип Кузмановски, е позитивен на коронавирус, потврдија од неговиот клуб. По враќањето од Египет, Кузмановски заминал во Германија, каде …

Филип Кузмановски е позитивен на коронавирус Прочитај повеќе »

Ракометарот Филип Кузмановски во љубов со Моника

Македонскиот ракометен репрезентативец Филип Кузмановски веќе неколку месеци е во љубов со Моника. Тој се пофали и на социјалните мрежи дека е вљубен, а објави …

Ракометарот Филип Кузмановски во љубов со Моника Прочитај повеќе »

Scroll to Top