Филип е новиот миленик на тинејџерките

Филип Пешевски е новиот миленик на тинејџерките. 22-годишниот пејач настапи како дебитант на годинашниот „Макфест“ и ја испеа песната „Кукло моја несудена“. Со своето пеење …

Филип е новиот миленик на тинејџерките Прочитај повеќе »