Газдите го продаваат Интер

Италијанскиот фудбалски клуб Интер е ставен на продажба, пишуваат италијанските медиуми. Кинеската компанија „Сунинг“ на чело со семејството Жанг, планира да излезе од клубот во …

Газдите го продаваат Интер Прочитај повеќе »