(Фото) Лила се потсети на времето кога го родила синот Филип

Лила Филиповска денеска го прослави роденденот на својот син Филип, а по тој повод водителката на социјалните мрежи сподели фотографии од неговите детски денови. „Како …

(Фото) Лила се потсети на времето кога го родила синот Филип Прочитај повеќе »