Заев и Филипче каснаа слатко кај Љупчо во Паланка во брендирана облека од иста марка

Политичката двојка експермиерот Зоран Заев и ексминистерот Венко Филипче го посетија министерот за земјоделство Љупчо Николовски во Крива Паланка. Актуелниот функционер кој ги надмина двајцата …

Заев и Филипче каснаа слатко кај Љупчо во Паланка во брендирана облека од иста марка Прочитај повеќе »