(Фото) Меган блеска во четвртиот месец од бременоста

Меган Маркл на почетокот успешно го криеше трудничкиот стомак, но откако од палатата и официјално потврдија дека на пролет со принцот Хари чекаат бебе, таа …

(Фото) Меган блеска во четвртиот месец од бременоста Прочитај повеќе »