Маж со пиштол сакал да влезе на Ју-ес опен

Маж со пиштол се обидел да влезе на тенискиот турнир „УС Опен“. Навивачот го извадил оружјето на влезот во комплексот „Флешинг Медоус“, а обезбедуавњето и …

Маж со пиштол сакал да влезе на Ју-ес опен Прочитај повеќе »