Фокс Њуз

Не ти верувам, Шон Пен му одговори на водителот на „Фокс“ зошто не сакал да му дојде во емисија и да зборува за војната во Украина

Холивудскиот актер Шон Пен гостуваше на американската телевизија „Фокс“, каде со водителот Шон Ханити зборуваше за војната во Украина. На прашањето зошто претходно не сакал …

Не ти верувам, Шон Пен му одговори на водителот на „Фокс“ зошто не сакал да му дојде во емисија и да зборува за војната во Украина Прочитај повеќе »

(Видео) Водителот на „Фокс њуз“ одби да молчи за изборната кражба, Такер Карлсон објасни како Бајден ги доби изборите

Американскиот телевизиски водител на „Фокс њуз“, Такер Карлсон, вели дека повеќе не сака да молчи и посочи кој стои зад изборната кражба во САД. Тој …

(Видео) Водителот на „Фокс њуз“ одби да молчи за изборната кражба, Такер Карлсон објасни како Бајден ги доби изборите Прочитај повеќе »

(Видео) Уште не седнал на претседателското место, Бајден фатен во лага

Уште не седнал на претседателското место, победникот од американските избори, Џо Бајден, фатен во голема лага, пренесуваат светските медиуми. На прашањето на новинарот на „Фокс …

(Видео) Уште не седнал на претседателското место, Бајден фатен во лага Прочитај повеќе »

(Видео) Доналд Трамп на телевизија со портокалово лице и исплазен јазик

Телевизиска станица во Сиетл го отпуштила уредникот на вестите чиј идентитет засега не е објавен, по објавувањето на дигитално изменета видеоснимка од претседателот Доналд Трамп …

(Видео) Доналд Трамп на телевизија со портокалово лице и исплазен јазик Прочитај повеќе »

Си-ен-ен би можела да стави катанец поради падот на гледаноста

Светската телевизиска мрежа Си-ен-ен е на прагот да ги затвори вратите откако геданоста оваа недела ѝ падна повеќе во однос на минатата. Во втората недела …

Си-ен-ен би можела да стави катанец поради падот на гледаноста Прочитај повеќе »

Scroll to Top