Том Харди непрепознатлив во улогата на Ал Капоне

Актерот Том Харди има неверојатна моќ на трансформација, а тоа го покажа и во играњето на улогата на славниот мафијаш Ал Капоне. Ова ќе биде …

Том Харди непрепознатлив во улогата на Ал Капоне Прочитај повеќе »