(ВИДЕО) Одвратна фора на Рамос, со која го понижи Меси

Овој детал можеби сте го промашиле за време на „Ел Класико“.   Реал Мадрид дефинитивно е подобра екипа од Барселона во овој момент, што се …

(ВИДЕО) Одвратна фора на Рамос, со која го понижи Меси Прочитај повеќе »