„Ја фотографирав принцезата додека умираше“ – Новиот документарец открива шокантни детали

Братот на принцезата Дајана пробал во Велика Британија да го спречи емитувањето на документарниот филм во кој е прикажан љубовниот живот и пропаднатиот брак со …

„Ја фотографирав принцезата додека умираше“ – Новиот документарец открива шокантни детали Прочитај повеќе »