Мајката на Макрон глуми дека ја сака Бриџит, ѝ смета разликата во годините и сака да му го растури бракот

Мајката на францускиот претседател, Емануел Макрон, Франсоа Ногес, не ја сакала неговата сопруга Бриџит, а едно време размислувала ѝ да им го растури бракот, пренесуваат …

Мајката на Макрон глуми дека ја сака Бриџит, ѝ смета разликата во годините и сака да му го растури бракот Прочитај повеќе »