(Фото) Шпанскиот крал на свадба кај Надал, се појавија фотографии од венчавката

На вчерашната венчавка на шпанскиот тенисер Рафаел Надал, пристигнал и поранешниот шпански крал Хуан Карлос Први. Хуан Карлос бил крал на Шпанија во периодот од …

(Фото) Шпанскиот крал на свадба кај Надал, се појавија фотографии од венчавката Прочитај повеќе »