Французин

Бензема заедно со бившата и сегашната девојка ја прими „Златната топка“ во Париз

Најдобриот играч на Реал Мадрид, Карим Бензема ја освои Златната топка на синоќешната церемонија во Париз во присутво на неговата бивша Кора Готје и сегашна …

Бензема заедно со бившата и сегашната девојка ја прими „Златната топка“ во Париз Прочитај повеќе »

(Видео) Французин ја побара својата девојка за сопруга за време на славењето

По победата во финалето на Светското првенство во фудбал, во Франција завладеа еуфорија, а еден навивач сакаше да ја искористи атмосферата и клекна за да …

(Видео) Французин ја побара својата девојка за сопруга за време на славењето Прочитај повеќе »

Станал милионер два пати во рок од година дена

Случајот со Французинот кој освоил милион евра на истата лотарија, два пати за година дена, е толку неверојатен, што статистичарите велат дека станува збор за …

Станал милионер два пати во рок од година дена Прочитај повеќе »

Scroll to Top