(Видео) Бивш фудбалер на Реал Мадрид е во критична состојба по страшна сообраќајна несреќа

Поранешниот фудбалер на Реал Мадрид, Фреди Ринкон, се наоѓа во тешка здравствена состојба откако доживеа сообраќајна несреќа. Тој со автомобилот во кој имало уште четири …

(Видео) Бивш фудбалер на Реал Мадрид е во критична состојба по страшна сообраќајна несреќа Прочитај повеќе »